Анатолій Дмитрович Кобзаренко

персональний блог підприємця  

В основі національної політики повинна бути політика наповнення кожного гаманця. Багата людина → щаслива родина → успішна країна.

Ремонт доріг

Повернення дорожнього збору з палива в ОТГ та прийняття закону про співфінансування ремонту доріг, у пропорції до гектара оренди.

Чемпіонат України з Мотокросу - проведено!

25-26 травня 2019р. на оновленій еколокації в с. Піски Роменського району було проведено Чемпіонат України з мотокросу, який зібрав понад 160 спортсменів...

Альтернативне тепло

Запровадження державної програми підтримки альтернативних видів енергії, що дасть десятки тисяч робочих місць за гривні і можливість відмовитися від російського газу за долари.

Турнір з вільної боротьби - проведено!

11 січня 2019 року в Спортивному комплексі с.Байрак більше 60 юних спортсменів боролися за Кубок Заводу Кобзаренка з вільної боротьби. Учасниками...

Філія Заводу Кобзаренка в Ромнах - відкрита!

19.12.2018 р. було відкрито філію Заводу Кобзаренка в Ромнах по вул. Полтавська, 190! Окрім розширення виробництва, це сприятиме створенню нових робочих місць та....

Пріоритети бюджету

Армія, освіта всіх рівнів, медицина, культура, спорт. Держава повинна фінансувати потреби армії, а не волонтери, держава повинна давати належний рівень освіти і....

Організація свята Водохреще на р.Сула!

З працівниками Заводу, їхніми сім’ями відсвяткували Водохреще в Ромнах на р.Сулі. Там заздалегідь спільно з працівниками Роменського міжрегіонального...

Обмеження терміну каденції

Обмежити термін діяльності народного депутата в українському парламенті 1 терміном з обов’язковою можливістю відкликання та зняття недоторканності. За прогули і кнопкодавство – позбавлення мандата. Особлива увага ходокам по партіям.

Турнір з дзюдо в Недригайлові - проведено!

В змаганнях взяли участь 15 команд з Сумщини та Полтавщини, 260 юних спортсменів з неабиякою жагою вели запеклу боротьбу на татамі. Всі учасники відзначені цінними подарунками.

Розвивати території

Прийняти законопроект: 50% податку на прибуток підприємств залишати в ОТГ за місцем знаходження, а не реєстрації (заводи, нафтові вишки, магазини).

Трейл "Бабак на Сулі" - відбувся!

Цьогорічний День молоді відсвяткували на оновленій еколокації - с. Піски Роменського району. В рамках широкомасштабного заходу пройшли забіги на 5 та...

Імпічмент

Президента та відкликання депутатів (щорічний праймеріз).

Ремонт дороги Липова долина - Лучка!

Виділивши по 250 тис.грн спільно з Районною радою, а без цього техніка не буде виїжджати, відремонтовано 3 мости, які відносяться до капітальних споруд по маршруту Липова Долина - Лучка.

Ліквідувати бюрократію

Владу канцелярії будь-якого рівня, щоб на одного з сошкою не було семеро з ложкою. Бо система повинна працювати на людину, громадянина, а не бути розсадником корупції на всіх рівнях.

Соціальний проект "Лідер"

В 2018 році був започаткований соціальний проект "Лідер", мета якого - популяризація діяльності Заводу Кобзаренка шляхом проведення екскурсій та Днів відкритих дверей...

Ввести десятину

Повний перегляд податкової системи, зниження податку для бізнесу, щоб кожен з бізнесменів міг нормально декларувати і легалізувати свої доходи і платити нормальну зарплату, виводячи її з тіні.

Встановлення Державного прапора України!

На честь 190-річчя Храму Успіння Пресвятої Богородиці, в с. Костянтинів встановлено Державний прапор, який видно з траси Київ-Суми. Дане місце унікальне тим, що звідси видно 5 православних Храмів.

Купуй українське – плати українцям

Розширення програми підтримки національного виробника шляхом повернення 25% вартості українського товару покупцеві. Відмінити ПДВ на український товар.

Допомога учасникам АТО!

Починаючи з 2014р. активна допомога українській армії - їжа, одяг, дорога оптика, автомобіль, передано до 10.000 скоб на будівництво...

Інвентаризація землі

За рахунок орендаторів, ОТГ, провести інвентаризації земель з метою повернення у прозорий обіг 25% оброблюваних та неоплачуваних земель. Першочергове право оренди – у замовника інвентаризації.