Анатолій Дмитрович Кобзаренко

персональний блог підприємця  

Хочу поінформувати мешканців Ромен стосовно вирішення питання прибирання та вивезення сміття в місті. Деякий час назад ТОВ «Завод Кобзаренка» склало конкуренцію комунальному підприємству "Комбінат комунальних підприємств" Роменської міської ради - тендер у сфері публічних закупівель – просто кажучи прибирання і вивезення сміття в місті Ромни. Які тендери ми виграли, які програли і оскаржили у мене є інформація на сторінці. Так, останній тендер з прибирання ми оскаржили на початку травня.

І постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (надалі – Колегія), розглянувши скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Завод Кобзаренка" від 03.05.2019 № UA-2019-04-04-003333-a.c1 (надалі – Скарга) щодо порушення Замовником порядку проведення Процедури закупівлі, постановила: «Зобов'язати Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради скасувати рішення про визначення комунального підприємства "Комбінат комунальних підприємств" Роменської міської ради переможцем процедури закупівлі – "ДК 021:2015: 90600000-3 — Послуги з прибирання й асенізації для міських і сільських громад та супутні послуги", оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2019-04-04-003333-a.».

Навіщо все це пишу, бо сьогодні вже 31 травня, рішення прийнято 23 травня. Дій ніяких з боку міської ради і відповідних структурних підрозділів. Чекаємо….Щоб потім не звинувачували Кобзаренка.