Анатолій Дмитрович Кобзаренко

персональний блог підприємця  

Конкуренція - це здорово! Особливо, коли дотримуватися складових ПОПИТ-ПРОПОЗИЦІЯ-РЕЗУЛЬТАТ.

Мої намагання асимілюватися до Роменської громади не обмежилися лише відкриттям філії ТОВ "Завод Кобзаренка", проведенням мотокросу, деяких робіт з облаштування парку культури та дещо іншого....

Я вирішив використати власні знання, технічні можливості підприємства для нових об'єктів та ситуацій, пов'язаних з Ромнами.

Отже, ТОВ "Завод Кобзаренка" матиме можливість надавати послуги РОМЕНЦЯМ: ми виграли 2 тендери, оголошені Управлянням житлово-комунального господарства Роменської міської ради. Зокрема, зі знесення аварійних дерев та опиловки гілок дерев (договір на суму 310 тис.грн.) та тендер з послуг з технічного обслуговування систем освітлення вулиць, громадських місць і світлофорів (договір на суму 475 тис.150 грн.). Конкурували ЖОРСТКО з Роменським Комбінатом комунальних послуг !!! Але третій тендер з надання послуг з прибирання міста Ромни ТОВ "Завод Кобзаренка" ПРОГРАВ! Переможець - Роменський ККП! Але є приємний момент: початкова загальна сума тендера 3 млн.грн знизилася (завдяки конкуренції ТОВ "Завод Кобзаренка" - Роменський ККП) до 2 млн.400 тис.грн. Отже, Завод Кобзаренка зберіг бюджету міста Ромни 600 тис.грн.!)